Współpraca

1. Dla osób kreatywnych:

Masz głowę pełną pomysłów i prawdziwy zapał do pracy? Nudzi Cię miałkość i schematyczność różnych projektów, które co rusz można znaleźć w mediach? Chcesz stworzyć coś nowego, ambitnego i zachwycającego świeżością pomysłu?

Z przyjemnością nawiążę współpracę z każdą kreatywną osobą – bez względu na doświadczenie zawodowe – a w szczególności z:
- grafikami,
- operatorami kamery,
- montażystami,
- dźwiękowcami,
- copywriterami, redaktorami, ludźmi pióra,
- muzykami,
- programistami,

Z chęcią zaangażuję się w projekty komercyjne, jak i te niezwiązane z żadną gratyfikacją pieniężną. Warunek jest jeden: twórzmy projekty starannie, ambitnie, wprowadzajmy nową jakość, pomysły niech oczarowują świeżością.

Z ogromną chęcią zajmę się stroną koncepcyjno-tekstową. Każdego dnia w głowie kotłują mi się setki pomysłów. Czemu nie nadać im formy? Ogarnę też sprawy organizacyjne i, z czym bywają problemy, dopilnuję terminów i dyscypliny. Z ochotą podzielę się też zapałem do pracy i zachęcę dobrym słowem.
Więcej informacji o moich umiejętnościach, znajdziesz na stronie O mnie.
Film, muzyka, animacja, reklama? Porozmawiajmy o projektach, które chcesz zrealizować, ale brakuje Ci czasu, ludzi, umiejętności. Może złapiemy dobry kontakt i stworzymy coś, co od dawna chodziło Ci po głowie?

Napisz: adam.kolasa1[at]gmail.com - z chęcią odpowiem na każdą wiadomość.

2. Dla firm i pracodawców:

Wszystko zaczyna się od słowa. Słowa połączone w zdania stają się narzędziem i fundamentem, na którym buduje się firmę, markę, wizerunek. Aby stworzyć solidny projekt, potrzeba dobrych narzędzi i sprawnej ręki wykonawcy.

Dzieląc się swoim doświadczeniem, z przyjemnością pomogę Państwu w:
- copywritingu - przygotowywaniu tekstów na potrzeby firmy,
- dbaniu o zgodność charakteru tekstu z wizerunkiem firmy,
- kreowaniu wizerunku firmy,
- realizowaniu projektów promocyjnych,
- chętnie zaangażuję się w przygotowywanie koncepcji reklamowych i samych reklam.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, podejmę się również samodzielnej realizacji projektów, w których wymagana jest dobra organizacja, komunikatywność, kreatywność i świetne opanowanie słowa pisanego.
Chętnie zaangażuję się w pracę w redakcjach, wydawnictwach, czy ambitnych, dynamicznych agencjach reklamowych. Z przyjemnością podzielę się energią do pracy i pomysłami domagającymi się realizacji.

Skontaktuj się ze mną – adam.kolasa1[at]gmail.com - z chęcią odpowiem na każde pytanie.